12 lipca 2020

The Regional Chamber of Commerce in Lublin

NLab: Nevada-Lubelskie acceleration bridge, 17.10.2017 r.

Szanowni Państwo,

 

W imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Gubernatora Stanu Nevada mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji „NLab: Nevada-Lubelskie acceleration bridge”.

To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce, będące uwieńczeniem dotychczasowej współpracy partnerskiej obu regionów, które odbędzie się

 

17 października 2017r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie w godz. 9:30 – 15:00

 

NLab Nevada-Lubelskie acceleration bridge to międzynarodowe wydarzenie zorientowane na nawiązanie współpracy i wymianę doświadczeń pomiędzy przedstawicielami biznesu z całego świata. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Lubelskiego oraz stan Nevada (USA). W Lublinie gościć będzie biznesowa delegacja, której przewodniczył będzie Brian Sandoval – Gubernator Stanu Nevada. Jako pierwszy region w Polsce podejmiemy rozmowy na temat pionierskiego programu akceleracyjnego dla ambitnych start’upów z regionu, realizowanego we współpracy z partnerami z USA.

 

Chcemy propagować rozwój i badania nad innowacjami w zakresie:

  • Akceleracji i wsparcia biznesu
  • Innowacyjnych technologii w rolnictwie i gospodarce wodnej
  • Innowacji w obszarze gier
  • Systemów autonomicznych dla pojazdów /testowanie/ komercjalizacja/ IT
  • Fotoniki

 

Pełna agenda wydarzenia znajduje się tutaj: AGENDA_NLab_pl.

 

Dlaczego powinieneś przyjść 17 października na konferencję Lubelskie-Nevada acceleration bridge?

Zyskujesz okazję do wymiany doświadczeń i rozwiązań z liderami i ekspertami z różnych dziedzin, a także możliwość znalezienia potencjalnego partnera biznesowego z zagranicy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Dlaczego Lubelskie i Nevada?

  • Nevada to stan przyjazny dla rozwijania biznesu, bez podatku korporacyjnego i dochodowego od osób prawnych. Równie atrakcyjne środowisko dla rozwoju przedsiębiorczości gwarantuje Województwo Lubelskie oferując najwyższą pomoc publiczną.
  • Lubelskie i Nevada to regiony, w których inwestorzy mogą rozwijać swoje przedsiębiorstwa, czerpiąc korzyści z przyjaznego otoczenia dla biznesu, bliskości potencjalnych klientów i wykwalifikowanych pracowników.
  • Lubelskie jest ważnym ośrodkiem akademickim w Polsce, prowadzącym aktywne i innowacyjne badania we współpracy z firmami z regionu i nie tylko.
  • Lubelskie to idealna lokalizacja dla inwestycji łączących rozwój na rynkach zachodnich i ekspansję na rynki wschodnie, takie jak Rosja i Ukraina.

 

 

Wszelkich informacji o wydarzeniu udziela Marta Smulkowska-Marek, kom. + 48 725 992 234 z Urzędu Marszałkowskiego.