24 Sierpień 2019

The Regional Chamber of Commerce in Lublin

Jak urządzić się w Chinach? – SZKOLENIE PAIiH

Jak urządzić się w Chinach? – SZKOLENIE

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zaprasza 27 kwietnia br. na seminarium pt. „Jak urządzić się w Chinach?”.

Chcesz wyróżnić się w Chinach?
Chcesz, aby partner chiński Cię dostrzegł pośród tysięcy innych wystawców?

Weź udział w seminarium, które będzie doskonałą okazją do poznania szeregu praktycznych rozwiązań oraz często pojawiających się problemów:

jak przygotować się do targów w Chinach
jak z małym budżetem zaistnieć na targach
jakie są sposoby finansowania uczestnictwa w targach
jak wyróżnić się pośród kilkunastu firm tej samej branży
jak podczas targów rozpocząć i prowadzić rozmowę z chińskim klientem
jakie materiały promocyjne i reklamowe przygotować na stoisko
jak pokonać bariery kulturowe i zjednać sobie partnera chińskiego
Powyższe zagadnienia to tylko część z tematów, jakie zostaną poruszone podczas szkolenia. Omówione zostaną także najczęściej popełniane błędy oraz poprawne przygotowanie personelu stoiska.

Seminarium poprowadzą:
Pan Jacek Kisiała – praktyk, ekspert z zakresu wystawiennictwa krajowego i międzynarodowego, współwłaściciel firmy wystawienniczej oraz konsultant z zakresu marketingu wystawienniczego dla wielu renomowanych firm.

Pan Karol Tyrała, posiadający wieloletnie doświadczenie w Chinach gdzie zajmował się między innymi wprowadzaniem regionalnych produktów na rynek chiński.

W trakcie seminarium osoby zainteresowane szerzej tematyką wystawienniczą będą miały okazję do zadawania szczegółowych pytań.

Firmy zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o rejestrację elektroniczną do dnia 25 (wtorek) do godziny 16:00 po adresem:

www.gochina.gov.pl/targi_w_Chinach

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenie odbędzie się 27 kwietnia (czwartek) w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A., ul. Bagatela 12 w Warszawie i będzie prowadzone w języku polskim.

Szczegółowy program będzie dostępny wkrótce na stronie www.gochina.gov.pl

Zapraszamy!

 

tel.: +48 22 334 98 49

mobile: 600 400 823

website:

www.gochina.gov.pl

www.gopoland.gov.pl
http://www.paih.gov.pl

http://www.eksportuj.gov.pl
PAIiH na Facebooku

 

Translate »

Klauzula informacyjna

Uprzejmie informujemy iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Regionalna Izba Gospodarcza przy ul. Dolnej 3 Maja 8/9, 20-079 Lublin. Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy oraz w trakcie realizacji umowy będą przetwarzane w celu jej wykonania, prowadzenia analiz i statystyk oraz na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej, dochodzenia roszczeń, archiwizacji oraz ewentualnego udzielania odpowiedzi na Państwa pisma oraz wnioski. Zgodnie z udzieloną przez Państwa zgodą przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie w zakresie niezbędnym do wykonania umowy lub do podjęcia innych działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy, a także w zakresie niezbędnym do realizacji celów wynikających z ochrony żywotnych interesów osoby lub osób, której dane dotyczą. Państwa dane mogą być przekazane osobom uczestniczącym w realizacji usługi w zakresie minimalnym zakresie, który jest niezbędny do prawidłowego wykonania umowy. Państwa dane nie będą przekazane do państwa trzeciego poza teren Unii Europejskiej. Ponadto informujemy, że mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa, ich sprostowania oraz żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, a także usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto mają Państwo możliwość wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora oraz przeniesienia Państwa danych osobowych do innego Podmiotu. W przypadku wątpliwości mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Regionalna Izba Gospodarcza nie korzysta z systemów służących do profilowania danych. Wszelkie pytania i uwagi co do przetwarzania Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres siedziby Administratora.